Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Magazynier
Miejsce pracy: Ryki
Numer: StPr/20/0712
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczenie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą, prawidłowe oznakowanie składowanych towarów, przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów oraz terminów zwrotów, utrzymywanie porządku i czystości na magazynie, przejezdności ciągów komunikacyjnych (dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych), prowadzenie dokumentacji magazynowej, czynny udział w inwentaryzacjach (doraźnych, ciągłych, zdawczo odbiorczych), wyjaśnianie przyczyn powstawania różnic w stanie ilościowym towarów, uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych, współpraca z pracownikami posługującymi się znajomością języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

mile widziana obsługa programu ENOVA oraz uprawnienia na wózki widłowe

Miejsce pracy:

Ryki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach