Księgowy / Księgowa z j. norweskim

Ogłoszenie numer: 8945719, z dnia 2024-04-26

BA Gruppen

Jesteśmy niewielkim biurem rachunkowym o bardzo zgranym zespole. Pracujemy stacjonarnie lub zdalnie w zależności od możliwości członków zespołu. Ważny jest dla nas wzajemny szacunek oraz pozytywna atmosfera pracy. Jeśli szukasz spokojnego miejsca pracy w zgranym zespole oraz harmonijnego rozwoju swoich kompetencji czekamy na Twoje zgłoszenie.

Jeśli lubisz obszar księgowości oraz język norweski (nie jest on obowiązkowy) zapraszamy do wspólnej pracy. Jesteśmy ludźmi, którzy lubią ze sobą pracować, wspólnie rozwiązywać problemy, uczyć się od siebie. Szanujemy w zespole swój wysiłek, czas pracy oraz czas prywatny, dlatego staramy się zawsze pracować skrupulatnie, trzymać dyscyplinę w trakcie pracy, żeby po upływie ośmiu godzin móc wrócić do domu z czystą głową, bez niepotrzebnych myśli oraz stresów.

Praca jest w stu procentach zdalna lub w biurze w Lublinie (do wyboru).

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

  • mailowa i telefoniczna obsługa klientów
  • chęć uczenia się języka norweskiego lub duńskiego
  • przygotowanie dokumentów do księgowania
  • wystawianie faktur przychodowych dla klientów oraz porządkowanie ich dokumentów
  • wykonywanie zadań księgowego (księgowanie dokumentów, liczenie podatków: VAT, dochodowego etc.)
  • wyszukiwanie informacji w Internecie
  • kompleksowa obsługa księgowa firm

W naszej firmie każdy księgowy ma grupę klientów za których jest odpowiedzialny. Nauczysz się księgowości od A do Z i będziesz samodzielnie decydować o kolejności wykonywanych zadań w taki sposób, aby sprawozdania i deklaracje były składane na czas.

Wymagania

  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, poczta elektroniczna)
  • intencja długoterminowej współpracy z jedną firmą
  • chęć do nauki
  • zdolności analityczne na przyzwoitym poziomie
  • samodzielna umiejętność organizacji pracy i dobrego zarządzania czasem
  • dokładność i umiejętność trzymania porządku w dokumentacji
  • punktualność
  • komunikatywność
  • pogodne nastawienie do życia i swojego otoczenia

Przydatne będą także:

  • znajomość języków np.: j. angielskiego, norweskiego, duńskiego, szwedzkiego w stopniu komunikatywnym w formie co najmniej pisemnej (rozumienie tekstu czytanego)
  • doświadczenie w skandynawskiej księgowości będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

Oferujemy

  • perspektywę długoterminowej współpracy
  • dbanie o granice pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • samodzielne i niezależne stanowisko pracy z dużą dozą elastyczności
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego poszerzania kompetencji
  • pracę w spokojnej i przyjaznej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość wykonywania pracy zdalnie
  • edukację oraz wsparcie członków zespołu w procesie przyuczania się do pracy oraz w trakcie stałej pracy w naszym zespole