Laborant ds. Syntez Chemicznych

Spółka A-Sense powstała w 2017 roku - działa na rynku od 7 lat. A-Sense Sp. z o.o. działa w branży chemicznej i głównym segmentem działania spółki jest wytwarzanie produktów chemicznych dostosowanych do konkretnych potrzeb Klienta. W ofercie spółki poza gotowymi produktami, półproduktami oraz surowcami można znaleźć usługi polegające na opracowywaniu i wdrażaniu nowych technologii oraz produkcję chemikaliów specjalistycznych poprzez opracowywanie technologii na potrzeby klientów (tailor-madesynthesis). A-Sense dzięki bardzo dobrze wyposażonym laboratorium analitycznym (HPLC, LC/MS, GC/MS) świadczy również usługi analiz chemicznych. Firma A-Sense podejmuje współpracę głównie na zasadzie B2B.

Miejsce pracy: Puławy, Michałówka
Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie syntez chemicznych oraz operacji koniecznych do wyizolowania produktów
  • Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych
  • Utrzymywanie stanowiska pracy w należytym porządku
  • Staranne i systematyczne zapisywanie wykonywanych czynności oraz poczynionych obserwacji
  • Zapewnienie bieżącej dokumentacji wytwarzanych produktów
Wymagania:
  • Gotowość do pracy wymagającej fizycznie
  • Dyspozycyjność, umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność
  • Predyspozycje do pracy zespołowej
  • Zaangażowanie oraz chęć nauki
  • Skończone studia o profilu chemicznym lub pokrewnym (będą dodatkowym atutem)
  • Znajomość chemii organicznej (będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętności techniczno-mechaniczne (będą dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kategorii B (będzie dodatkowym atutem)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne godziny pracy (praca zmianowa - zmiany dzienne i popołudniowe)
  • Przyjazną atmosferę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Miejsce pracy: Puławy, Michałówka
Praca lubelskie