Praca w Lublinie – specjalista ds. rachunkowości

rachunkowość

W Lublinie nie brakuje pracy dla osób zdeterminowanych, a także ambitnych. Ciekawą ofertą dla wielu może być specjalista do spraw rachunkowości. Osoba zatrudniona w tym charakterze zajmuje się ewidencją księgową, a oprócz tego uczestnictwem w procesach księgowych. Musi ona prowadzić uzgodnienia ewidencji księgowej, a ponadto sporządza i analizuje wybrane elementy informacji zarządczej.

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia odpowiednie funkcjonowanie systemów kontroli wewnętrznej. Uczestniczy on także w wybranych projektach i współpracuje z audytorem.

Przed kandydatami na to stanowisko oczekuje się posiadania doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku. Oprócz tego istotna jest znajomość zasad rachunkowości. Pracownik powinien bardzo dobrze obsługiwać programy pakietu Microsoft Office. Oprócz tego musi świetnie znać język angielski – nie tylko w mowie, ale też i piśmie. W tym zawodzie istotna jest umiejętność analitycznego myślenia, a także bezproblemowa praca w zespole. Tutaj liczy się duża otwartość na różnorodność!

Pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, a także inne benefity, które są ściśle zależne od samej firmy, która poszukuje pracowników.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *