Beneficjenci Funduszy Europejskich podzielą się swoim doświadczeniem

Dni Otwartych Funduszy Europejskich

W województwie lubelskim cały czas trwa nabór projektów do czwartej już edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Od dziesiątego do dwunastego maja beneficjenci Funduszy Europejskich otworzą siedziby swoich firm dla odwiedzających! Przez to zaprezentują zrealizowane wcześniej projekty, a oprócz tego opowiedzą wszystkim chętnym o swoich doświadczeniach z funduszami.

Ogromne wydarzenie, wielu zainteresowanych i odwiedzających

Nie tylko województwo lubelskie bierze udział w tym wydarzeniu. Dni Otwarte Funduszy Europejskich są imprezą ogólnokrajową. W ubiegłym roku w tej akcji wzięło udział niemal pięćset pięćdziesiąt różnych podmiotów. Jest to doskonała okazja do tego, aby się zareklamować i pokazać szerszej grupie odbiorców. Odwiedzający podczas tej akcji chętnie korzystają z usług świadczonych przez poszczególnych przedsiębiorców. Takie wydarzenia dają szerokie pole do popisu.

Aż tak wiele projektów?!

Wydarzenie ściśle wiąże się z kampanią #EUinmyregion. To właśnie tak akcja pokazuje, jak wiele projektów zostało zrealizowanych w całej Unii Europejskiej przy pomocy Funduszy Europejskich. Bez nich wiele firm nie mogłoby się rozwinąć i przybrać obecnej formy. O tym przekonamy się już dziesiątego maja. Wydarzenie potrwa przez cały weekend, a jest skierowane do wszystkich chętnych, którzy korzystali z funduszy, a także tych, którzy są ciekawi rozwoju polskiej gospodarki. Akcji w tym roku będą towarzyszyć także obchody 15-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *