Przedstawiciel handlowy

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1001
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży,podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta,negocjowanie warunków współpracy z klientami,przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych,dbanie o pozytywny wizerunek firmy,monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu,promowanie produktów firmy,monitorowanie działań konkurencji,przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych oraz raportów,organizacja spotkań promocyjnych,Prowadzenie rozmów z kontrahentami z Rosji i innych państw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Przedstawiciel handlowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: CERTYFIKAT -MARKETING NA FACEBOOBKU
Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie