Praca: Pracownik produkcji

Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o.o. (nr 10965), zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji
Obowiązki:
  • obsługa linii produkcyjnej,
  • montaż elementów foteli samochodowych, amortyzatorów, układów spalinowych, klimatyzacji (w zależności od lokalizacji)
Wymagania:
  • bardzo dobry stan zdrowia,
  • zdolności manualne do pracy na prostym montażu,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka czeskiego!
Oferujemy:
  • zatrudnienie na czeskiej umowie o pracę (zawierana na 1 rok z możliwością przedłużenia),
  • wynagrodzenie w przedziale 2800 - 3900 zł netto/m-c (w zależności od lokalizacji)
  • dodatki za pracę w godzinach popołudniowych, nocnych, weekendy, nadgodziny etc.
  • darmowe lub dofinansowane zakwaterowanie w hotelach pracowniczych,
  • zniżki na posiłki,
  • opiekę koordynatora,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • PRACA DLA MĘŻCZYZN I KOBIET
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-produkcji_1912582.html