Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Rogoźnica-Kolonia
Numer: StPr/22/0485
OBOWIĄZKI:
diagnostyka maszyn i urządzeń, instalowanie i wdrażanie maszyn produkcyjnych, kompleksowa obsługa sterowania maszyn, przeprowadzanie przeglądów okresowych, analizowanie przyczyn przestojów, zapobieganie awariom, współpraca z serwisami zewnętrznymi, oferta przeznaczona również dla obywateli Ukrainy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

praktyczna wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne, obsługa urzązeń ciśnieniowych

Miejsce pracy:

Rogoźnica-Kolonia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej