Inżynier robót sanitarnych

Ogłoszenie numer: 4373753, z dnia 2021-04-01

  1. Firma wykonuje zewnętrzne sieci sanitarne na terenie całego kraju. Pracujemy w systemie "zaprojektuj-wybuduj". Realizujemy bardzo ciekawe projekty. Nasze Inwestycje to głównie wielkopowierzchniowe hale magazynowe. Współpracujemy z renomowanymi kontrahentami.

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Nr Ref.: inż.biuro/praca/2021

Opis stanowiska

  • Praca biurowa w siedzibie firmy w Lublinie
  • Możliwość odbycia praktyki na budowie
  • Analiza dokumentacji projektowej, zastosowanych rozwiązań, standardów technicznych, wymagań prawnych i normatywnych, dotyczących wykonywanych prac
  • Realizowanie zamówień materiałów, negocjacje cen
  • Rozliczanie i kontrola kosztów zamówionych materiałów
  • Opracowanie harmonogramu dostaw materiałów
  • Współpraca z dostawcami materiałów
  • Organizacja i kontrola jakości, terminowości i opłacalności prac wykonywanych na budowach
  • Kontrola zaawansowania prac na budowie
  • Sporządzanie kart materiałowych i dokumentacji powykonawczej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek Inżynieria Środowiska)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, AutoCAD
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Odpowiedzialność i skrupulatność
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • Znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie członków zespołu na starcie ścieżki zawodowej
  • Współpraca z renomowanymi kontrahentami
  • Nieustanne podnoszenie kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju