Brygadzista do spraw cudzoziemców- tłumacz

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0052
OBOWIĄZKI:
tłumaczenie rozmów, kierowanie grupą cudzoziemców, pielęgnowanie drzew i roślin które spełniają funkcje dekoracyjne, przycinanie i formowanie żywopłotów przycinanie drzew, pielęgnacja trawników, odchwaszczanie, nawożenie gleby, sadzenie roślin rabarowych, wykonywanie obowiązków z użyciem narzędzi i maszyn do uprawy zieleni, zbieranie zanieczyszczeń z trawników i terenu utwardzonego wokół budynku, grabienie liści, usuwanie chwastów i trawy z opasek wokół budynków, parkingów oraz podłoża piasczystego, w czasie trwania zimy posypywanie chodników oraz wjazdów do garaży piaskiem lub solą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali ogrodnicy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: kierowanie zespołem
Uprawnienia: ogrodnictwo

Wymagania inne:

dbanie o zieleń

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie