Województwo lubelskie przyciąga turystów!

województwo lubelskie przyciąga turystów

W ciągu ostatnich lat liczba turystów odwiedzających województwo lubelskie diametralnie wzrosła.  Znaczący wpływ na wzrost liczby odwiedzających Lubelszczyznę mają działania marketingowe, oraz akcje promocyjne oraz plebiscyty organizowane przez władze województwa wraz z lokalnymi mediami.  Jednym z działań zmierzających do wypromowania najciekawszych miejsc Lubelszczyzny był m.in. plebiscyt „Turystyczne perły regionu lubelskiego”, dzięki któremu znacząca ilość gmin zyskała ogólnopolskie uznanie. Również Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna dba o ogólnopolską oraz międzynarodową promocję lokalnych produktów.

Działania promocyjne mają na celu nie tylko zachęcenie Polaków do odwiedzania malowniczych zakątków województwa lubelskiego, ale również zachęcenie polskich i zagranicznych inwestorów do prowadzenia biznesu na terenie Lubelszczyzny. Lokalne władze i organizacje  dbają o to, aby potencjalni inwestorzy postrzegali region lubelski jako miejsce atrakcyjne, bezpieczne, przyjazne i naprawdę opłacalne.

Dużym atutem województwa lubelskiego jest również prężnie rozwijający się sektor turystyki uzdrowiskowej. Do najbardziej popularnych miejsc, uczęszczanych przez turystów należy Nałęczów oraz Krasnobród. Kuracjusze odwiedzający te miejsca cenią sobie profesjonalizm osób pracujących w placówkach, a także niezwykle rozbudowaną ofertę uzdrowisk. Miejsca te wykorzystują na co dzień nowoczesne rozwiązania technologiczne, które w efektywny sposób zwalczają wszelkie dolegliwości pacjentów.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *