Nauczyciel psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Połoski
Numer: StPr/24/1346
OBOWIĄZKI:
organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologicznej, badanie i analizowanie psychologicznych problemów związanych z nauczaniem i wychowaniem dzieci, diagnozowanie zaburzeń, diagnozowanie sytuacji wychowawczych, określanie odpowiednich form pomocy psychologicznej, stosowanie psychoterapii, prowadzenie poradnictwa i doradztwa w zakresie badanych zjawisk i kategorii, dokumentowanie przebiegu działań diagnostyczno-terapeutyczno-doradczych, współpraca z instytucjami i organizacjami rządowymi, pozarządowymi organizującymi różne formy pomocy psychologicznej, dbałość o podnoszenie kwalifikacji zawodowych(9 godzin w tygodniu)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, kwalifikacje do pracy w szkole z dziećmi w wieku przedszkolym i szkolnym

Miejsce pracy:

Połoski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 012 do 2 425 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej