Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Kucharz
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/20/1812
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie receptur dotyczących przygotowywanych dań, przygotowywanie przekąsek, sałatek, kanapek na ciepło-obsłuda pieca, kontrola stanów magazynu i sporządzanie listy zapasów surowców niezbędnych do przygotowywania potraw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia: książeczka badań sanitarno-epidemiologiczmych
Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B
Uprawnienia: umiejętność organizacji pracy własnej, kreatywność w tworzeniu dań, umiejętność gotowania potraw

Wymagania inne:

Oferta dla kobiety lub mężczyzny do 30 roku życia. Mile widziana znajomość języka rosyjskiego. Kontakt telefoniczny z pracodawcą w celu ustalenia terminu rozmowy -tel. 667 667 776

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie