Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie
Pokojowa
Miejsce pracy: Kalinka
Numer: StPr/24/0140
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc przy spożywaniu posiłków;2. Przynoszenie posiłków osobom leżącym i niepełnosprawnym;3. Sprzątanie po posiłkach;4. Sprzątanie z zastosowaniem środków dezynfekcyjnych łazienek, wc, klatki schodowej;5. Sprzątanie na bieżąco pokoi podopiecznych;6. Pomoc opiekunowi przy odnoszeniu bielizny do brudownika;7. Sprzątanie gabinetu zabiegowego, lekarskiego, terapii zajęciowej;8. Udzielanie pomocy na prośbę podopiecznego w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych;9. Pielęgnacja zieleni na placu wokoło budynku mieszkalnego;10. Pranie odzieży, pościeli;11. Prasowanie, maglowanie;12. Dbanie o porządek i estetykę miejsca i stanowiska pracy;13. Wykazywanie dużej kultury osobistej oraz cierpliwości i szacunku w kontaktach z mieszkańcami;14. Przestrzeganie dyscypliny pracy i tajemnicy służbowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

1. Wymagania dotyczące predyspozycji psychofizycznych i zdrowotnych oraz minimalnych kwalifikacji niezbędnych do podjęcia stażu; miła aparycja, cierpliwość do osób chorych psychicznie, uprzejmość, wyrozumiałość2. Informacje dotyczące organizacji stażu: * zmianowość: III zmiany+ praca w niedzielę i święta* godz. rozpoczęcia stażu: 07.00, 08.00 lub 11.00* dzienna liczba godzin: 8 lub 12 godzin

Miejsce pracy:

Kalinka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

Praca lubelskie