Jesienna rozmowa kwalifikacyjna. Jak się ubrać?

jesień ubiór

Trwa jesień, a zima zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli udało Ci się uzyskać zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, musisz się do niej odpowiednio przygotować. Kluczowe znaczenie bez wątpienia będzie miał Twój wizerunek.
Jeżeli udało Ci się znaleźć pracę w województwie lubelskim i otrzymałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, powinieneś zrobić wszystko, aby się na niej jak najlepiej zaprezentować. Na pewno spore znaczenie ma Twój wygląd zewnętrzny!

Ubiór dla kobiet

Jesienią dobrze sprawdzi się elegancka, biurowa sukienka uszyta z nieco grubszej tkaniny. Możesz do niej ubrać rajstopy, na przykład w granatowym kolorze. Tą porą roku dobrze wygląda odzież w odcieniach czerwieni, fioletu oraz czerni i granatu. Do takiego zestawienia dobrze jest zdecydować się również na zabudowane botki na lekkim obcasie. Oczywiście całość doskonale dopełni delikatny szal oraz płaszcz, które ochronią Cię przed zimnem w drodze do firmy.

Ubiór dla mężczyzn

Mężczyźni również mają szerokie pole do popisu. Długie, eleganckie spodnie na kant mogą być nie tylko granatowe, coraz popularniejsze są bowiem również brązowe, a nawet czerwone. Oczywiście koszula to punkt obowiązkowy tego zestawienia. Marynarka z kolei może być w kratkę, która jest coraz modniejsza. Pamiętaj o tym, aby ostatecznie strój dobrać do konkretnej firmy, a także stanowiska, o jakie się ubiegasz.


2 replies on “Jesienna rozmowa kwalifikacyjna. Jak się ubrać?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *