Czym jest zdjęcie biznesowe?

zdjęcie do CV

Pamiętajmy o tym, że na nasz wizerunek, jako pracowników składa się bardzo wiele czynników. Oczywiście będzie to dorobek zawodowy, któremu musimy poświęcić sporo miejsca w CV, ale zwróćmy także uwagę na inne istotne kwestie.

Okazuje się, że dla wielu firm istotę całości będzie stanowiło odpowiednio zrobione zdjęcie. Właśnie dlatego nie powinniśmy zapominać o tym, aby zamieścić w CV zdjęcie przedstawiające nasz wizerunek. Rekruter dzięki temu łatwiej zapamięta naszą aplikację.

A jakie jest doskonałe zdjęcie biznesowe? Z pewnością dopasowane do tego, czym się zajmujesz. Kreuj swój wizerunek w zgodzie z branżą, w jakiej się obracasz. Nie zapominaj o tym. Jeśli chciałbyś aplikować na stanowiska kierownicze – wyglądaj stosownie do tego stanowiska. Postaw na elegancki ubiór oraz delikatny uśmiech. Z kolei, jeśli chciałbyś zdobyć zatrudnienie jako grafik – możesz pozwolić sobie na nieco swobodniejszy look. To ma bardzo istotne znaczenie, a rekruterzy naprawdę zwracają uwagę na takie niuanse, kiedy przeglądają aplikacje poszczególnych kandydatów. Stosując się do tych rad możesz zyskać dużo większą szansę na otrzymanie zatrudnienia w firmie Twoich marzeń.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *