Młodszy opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/24/0532
OBOWIĄZKI:
planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej w zależności od wieku dziecka, opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego, prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem rozwoju psychomotorycznego i indywidualnych potrzeb, kształtowanie aktywności i samodzielności dziecka oraz pożądanych przyzwyczajeń i nawyków, nawiązanie i utrzymywanie uczuciowego kontaktu z dzieckiem, zaspokajanie potrzeb biologicznych i psychospołecznych dziecka, wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, przewijania, mycia, układania do snu, obserwowania stanu zdrowia dziecka, udzielenie dziecku pierwszej pomocy przedmedycznej, współpraca z rodzicami lub prawnymi opiekunami, prowadzenie dokumentacji zajęć(godziny pracy 6.30-14.30; 8.30-16.30, 7.30-15.30)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

kierunek/ specjalność: nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog opiekuńczo-wychowawczy, pedagog społeczno-wychowawczy, pedagog wczesnej edukacji, terapeuta pedagogiczny, pielęgniarka, położna, opiekunka dziecięca, mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 390 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej