Wychowawca w placówce wsparcia dziennego

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Jastków
Numer: StPr/21/1959
OBOWIĄZKI:
• realizowanie zadań zgodnie z planem pracy świetlicy,• kierowanie i organizowanie pracą opiekuńczo – wychowawczą,• opracowanie diagnozy wstępnej nowoprzyjętych uczestników,• rozpoznawanie trudności, problemów i potrzeb wychowanków,• organizowanie zajęć stałych, okresowych, okazjonalnych wynikających z kalendarza oraz założeń projektu,• zapewnienie dzieciom optymalnych warunków do spędzania wolnego czasu,• prowadzenie dokumentacji pracy placówki, dokumentacji związanej z realizacją projektu na stanowisku wychowawcy• systematyczna współpraca z rodzicami wychowanków, zespołem wychowawczym oraz specjalistami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: Doskonałe umiejetności interpersonalne i komunikacji
Uprawnienia: współpraca z ludźmi, dyscyplina i sumienność w pracy. dokładnośc
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : zaangażowanie i pomysłowość[Inne] : PEŁNE OGŁOSZENIE ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE GMINY JASTKÓW W ZAKŁADCE KARIERA. TYLKO KOMPLETNE ZGŁOSZENIA BĘDĄ ROZPATRYWANE

Miejsce pracy:

Jastków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 670 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie