Wychowawca w placówce wsparcia dziennego

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Jastków
Numer: StPr/21/0042
OBOWIĄZKI:

• realizowanie zadań zgodnie z planem pracy świetlicy, • kierowanie i organizowanie pracą opiekuńczo – wychowawczą, • opracowanie diagnozy wstępnej nowoprzyjętych uczestników, • rozpoznawanie trudności, problemów i potrzeb wychowanków, • organizowanie zajęć stałych, okresowych, okazjonalnych wynikających z kalendarza oraz założeń projektu, • zapewnienie dzieciom optymalnych warunków do spędzania wolnego czasu, • prowadzenie dokumentacji pracy placówki, dokumentacji związanej z realizacją projektu na stanowisku wychowawcy • systematyczna współpraca z rodzicami wychowanków, zespołem wychowawczym oraz specjalistami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: praca z dziećmi
Uprawnienia: praca zespołowa

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : praca z dziećmi z zaburzeniami [Inne] : Wymagane wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo–wychowawczą lub studia wyższe na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kurs

Miejsce pracy:

Jastków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie