Terapeuta świadczący specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi

Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Miejsce pracy: Ryki
Numer: StPr/21/0506
OBOWIĄZKI:
świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki
Uprawnienia: UPRAWNIENIA TERAPEUTY INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Wymagania inne:

kwalifikacje w zakresie pedagigiki i zdrowia psychicznego lub oligofrenopedagogiki, udokumentowane przeszkolenie w zakresie prowadzenia treningów umiejętności społecznych, co najmniej 6 m-cy stażu w jednej z następujących jednostek: szpitalu psychiatrycznym, jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym, ośrodku terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym lub zakładzie rehabilitacji.

Miejsce pracy:

Ryki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 35 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach