Technolog

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. jeden z wiodących w branży producentów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin i konserw mięsnych, poszukuje osób na stanowisko:

Technolog
Miejsce pracy: Łuków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.jeden z wiodących producentów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin oraz konserw mięsnych, poszukuje pracownika na stanowisko: Technolog

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe technologia żywności; specyfikacja technologia mięsa (będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziane doświadczenie w branży mięsnej,
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz zaangażowanie w realizacji zadań
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej (receptury, specyfikacje, karty produktu)
  • Projektowanie nowych produktów oraz modernizacja obecnych
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Doskonalenie wiedzy w zakresie technologii i prawa żywnościowego

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • grupowe ubezpieczenie na korzystnych warunkach
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)".

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty