Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Szwaczka
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/20/2728
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie maszyn szyjących płaskich, słupkowych, ramiennych jedno- i wieloigłowych (szyjących ściegiem zwartym, łańcuszkowym iitp.), do szycia tekstyliów, skór, tworzyw skóropodobnych, filców itp.;obsługiwanie jedno- lub wieloigłowych maszyn do haftowania wzorów na elementach wyrobów z tkanin lub innych materiałów;dobieranie igieł i nici zgodnie z przeznaczeniem, regulowaniemechanizmu igielnicy, przeciągacza nici, naprężacza nici, chwytaczaoraz regulowanie długości ściegu;kontrolowanie pracy obsługiwanej maszyny, mechanizmu transportumateriału i tworzonego ściegu;czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn orazwykonywanie prostych napraw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: osoba sumienna
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: dobra sprawność fizyczna

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : punktualność

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,85 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu