Szef kuchni

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie
Szef kuchni
Miejsce pracy: Włodawa
Numer: StPr/20/0584
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie inwentaryzacji żywności i sprzętu. Planowanie produkcji i ustalanie asortymentu produkcji. Sporządzanie zapotrzebowania na surowce do produkcji. Przygotowywanie dań kuchni wietnamskiej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Szef kuchni (kuchmistrz) (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: wietnamski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Dobra organizacja pracy, zmysł estetyczny.Znajomość języka wietnamskiego jest niezbęna do składania zamówień na produkty spożywcze realizowane przez hurtownie wietnamskie, jak również do czytania receptur i przepisów kulinarnych(kuchnia wietnamska).

Miejsce pracy:

Włodawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie