Surdopedagog

Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim
Miejsce pracy: Brzozowica Duża
Numer: StPr/21/0047
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć z uczniem słabosłyszącym (IV kl. Szkoły Podstawowej - 2 razy w tygodniu - 3/20 etatu)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: surdopedagogika
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

1) Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku surdopedagogika lub studia podyplomowe w zakresie surdopedagogiki lub kurs kwalifikacyjny, przygotowanie pedagogiczne;2) Wymagania dodatkowe:- doświadczenie w pracy z uczniem z trudnościami,- doświadczenie w prowadzeniu zajęć z uczniami uzdolnionymi,- miłe usposobienie, wysoka kultura osobista,- pasja i motywacja do pracy z dziećmi.Mile widziane:dyspozycyjność, komunikatywność, kreatywność, bardzo dobra obsługa komputera, tablicy interaktywnej.

Miejsce pracy:

Brzozowica Duża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim