Stażysta w pracowni diagnostyki schorzeń bakteryjnych i kontroli skuteczności procesu sterylizacji

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/20/1602
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z działalnością Pracowni Diagnostyki Schorzeń Bakteryjnych i Kontroli Skuteczności Procesu Sterylizacji w następującym zakresie: metody badania materiału biologicznego, wskaźników kontroli procesu skuteczności sterylizacji, dokumentacja techniczna, monitorowanie ważności wyników, walidacja metod badawczych(godziny pracy 7.30-15.05)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

kierunek/specjalność wykształcenia zgodny z wymaganiami na w/w stanowisku, obługa komputera Ms Office (Excel, Word)

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej