Stażysta - specjalista zdrowia publicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie
Miejsce pracy: Parczew
Numer: StPr/21/0397
OBOWIĄZKI:

1. Udział w szkoleniu bhp i p.poż. oraz zapoznanie się z zakładowym regulaminem pracy i przepisami z zakresu ochrony informacji niejawnych. 2. Zapoznanie się ze strukturą i zadaniami PSSE Parczew ze szczególnym uwzględnieniem Stanowiska Higieny Dzieci i Młodzieży. 3. Zapoznanie z dokumentacją prowadzoną na Stanowisku Higieny Dzieci i Młodzieży. 4. Zapoznanie z podstawami prawnymi obowiązującymi w sprawowaniu nadzoru nad stanem sanitarno-higienicznym zakładów nauczania i wychowania oraz nad higieną procesów nauczania. 5. Zbieranie i analizowanie materiałów dot. nadzorowanych obiektów nauczania i wychowania, opracowywanie wniosków. 6. Wykonywanie innych czynności w Oddziale Nadzoru Sanitarnego przy opracowywaniu dokumentów, zestawień i opracowań zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Parczew

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie