Starszy specjalista w dziale hr

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/0154
OBOWIĄZKI:

-częste delegacje na obiekty budowlane pracodawcy na terenie całej Polski -kontrola obiektów budowlanych pracodawcy na terenie całej Polski -aktywna współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa – prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy); -Przygotowywanie dokumentów -Archiwizowanie dokumentów -Dokonywanie rozliczeń -Prowadzenie rekrutacji -Organizowanie szkoleń i realizowanie różnych działań rozwojowych -nadzorowanie terminów podpisanych kontraktów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość branży budowlanej
Uprawnienia: czas pracy oraz przepisy kadrowo-płacowe
Uprawnienia: obsługa programów Office, Word, Exel

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie