Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Radzyń Podlaski
Numer: StPr/21/0488
OBOWIĄZKI:

zapoznanie z asortymentem oraz zasadami estetycznego i stylistycznego ułożenia towaru (Visual Merchandisingu), przygotowywanie produktów do sprzedaży, pomoc przy rozmieszczaniu obuwia na półkach w sklepie i w magazynie, pomoc przy przyjmowaniu dostaw towaru, sprawdzanie towaru pod względem jakościowym i ilościowym, trening umiejętności sprzedażowych, udział w szkoleniu ze wskaźników sprzedaży oraz produktów do pielęgnacji i konserwacji obuwia, pozyskiwanie nowych klientów poprzez sprzedaż online, obsługa kasy fiskalnej i programu NPos, obsługa etykieciarki, skanera kodów i metkownicy, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, o prawidłowe oznaczenia cenowe i graficzne asortymentu, przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz dbanie o wizerunek firmy CCC.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Radzyń Podlaski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim