Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Spedytor
Miejsce pracy: Grabanów-Kolonia
Numer: StPr/22/1260
OBOWIĄZKI:
organizacja przewozu ładunków, przygotowanie szczególnej dokumentacji transportowej, ewentualna odprawa celna, zawieranie umów przewozowych, kontakt z klientem z Rosji, Białorusi i UE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Spedytor
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

skrupulatność, elastyczność, odpowiedzialność, zarządzanie czasem, podzielność uwagi, umiejętność organizacji przewozu ładunków, obliczania kosztów transportowych, organizacji FTL, rejestracji dokumentów

Miejsce pracy:

Grabanów-Kolonia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej