Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Spedytor
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/20/1930
OBOWIĄZKI:
przygotowanie dla przewoźnika instrukcji przewozu, w tym podanie warunków przewozu oraz ustalenia trasy, organizowanie odprawy celnej, wprowadzanie danych do komputera, sporządzanie raportów, rozliczanie transportów, pozyskiwanie nowych kontrahentów na terene krajów WNP, wyjazdy samochodem do krajów WNP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Spedytor
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej