Spedytor kolejowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/22/1357
OBOWIĄZKI:

Planowanie i koordynowanie transportu kolejowego na terenie Europy. Współpraca z operatorami kolejowymi, przewoźnikami drogowymi , agencjami celnymi. Przygotowywanie dziennych raportów. Praca administracyjna związana z realizacją zleceń.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera i systemu Microsoft Office

Wymagania inne:

Pracodawca wymaga: znajomości rynku kolejowgo, umiejętności pracy pod presją i samodzielnego rozwiązywania problemów, dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy z ludźmi. Mile widziana komunikatywna znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, czeski, słowacki, ukraiński).

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie