Specjalista ds. Wsparcia Operacyjnego

Miejsce pracy: Warszawa (The Park ul. Krakowiaków 46) lub Chełm (Cementowania Chełm, ul. Fabryczna 6, 22-100)

Możliwość udziału w rekrutacji prowadzonej on-line.

Główne zadania
  • Raportowanie kluczowych wskaźników efektywności w przydzielonym obszarze,
  • Wykonywanie analiz bieżących oraz ad-hoc w obszarze produkcji i sprzedaży oraz na potrzeby Działu Usług Wspólnych,
  • Opracowywanie i udoskonalanie raportów zgodnie z wymaganiami klientów wewnętrznych,
  • Monitorowanie procesów z zakresu sprzedaży, produkcji i zapasów,
  • Prezentacja uzyskanych wyników wraz z wnioskami i rekomendacjami.
Wymagania formalne
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ekonomiczne oraz techniczne),
  • Roczne doświadczenie w analizach/ raportowaniu/ planowaniu,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (weryfikowana podczas rekrutacji),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie w zakresie raportowania wielkości produkcji lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość VBA, Access oraz narzędzi do wizualizacji danych typu Tableau lub PowerBi będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość programu SAP.
Oczekiwania interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,
  • Umiejętność pracy z liczbami,
  • Samodzielne planowanie i organizacji pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w międzynarodowym zespole,
  • Umiejętność ustalenia priorytetów oraz inicjatywa w realizacji powierzonych zadań.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,
  • Pracę w ambitnym i twórczym zespole,
  • Szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (m.in. Pakiet Rozszerzony w LUXMED,
    Karta FitProfit, Bonusy Świąteczne, Nagrody za osiągnięcia, itp.)
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.