Specjalista ds. systemów logistycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/21/1957
OBOWIĄZKI:
- kontrola poprawności funkcjonowania systemów logistycznych (systemy klasy WMS, ERP),- wprowadzanie i obróbka danych,- współpraca z użytkownikami i dostawcą systemu,- analiza i raportowanie danych odnośnie jakości procesów logistycznych i ich spójności,- udział w rozwoju systemu logistycznego (systemu zarządzania magazynem),- admnistrowanie systemem, kontrola poprawności rejestrowanych danych,- przygotowywanie raportów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: logistyka
Uprawnienia: umiejętności analityczne

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi (w szczególności systemem klasy WMS)

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu