Specjalista ds. sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku
Miejsce pracy: Annopol
Numer: StPr/20/0911
OBOWIĄZKI:
• przygotowywania ofert i negocjowania warunków handlowych,• budowania oraz rozwijania współpracy z określonymi partnerami handlowymi,• realizowania celów i zadań w zakresie dystrybucji i ekspozycji produktów zgodnie ze standardami firmy,• realizowania założonego planu sprzedaży,• analizowania sprzedaży dla poszczególnych klientów, planowania i realizacji działań zwiększających sprzedaż,• dbania o pozytywny wizerunek firmy i oferowanych wyrobów,• umiejętności skutecznej sprzedaży,• samodzielności i umiejętności planowania swojej pracy,• zdolności budowania długofalowych relacji z klientami,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: obsługa komputera pakiet Microsoft Office

Miejsce pracy:

Annopol

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku