Specjalista ds. Sprzedaży

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów biznesowych.
  • Efektywna komunikacja i umawianie spotkań.
  • Niezależne zarządzanie i realizacja spotkań handlowych.
  • Prowadzenie negocjacji i budowanie długoterminowych relacji z klientami.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Regularne raportowanie wyników pracy.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B.
  • Zdolność budowania relacji biznesowych.
  • Zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych.
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Prawo jazdy
Oferujemy:
  • Transparentny system prowizyjny.
  • Wysokiej jakości benefity, w tym opieka medyczna i karta sportowa.
  • Wsparcie narzędziami pracy: telefon, laptop, auto służbowe.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.