Specjalista ds. rekrutacji

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Lublin
Twoje obowiązki:
  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych
  • publikacja ogłoszeń i selekcja CV
  • przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych oraz on-line
  • organizacja i prowadzenie rekrutacji w całej Polsce (wyjazdy)
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie (min. 1 rok) w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji
  • wykształcenie wyższe lub podyplomowe na kierunku psychologia, ZZL
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • samodzielność i kreatywność
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B
Nasze benefity:
  • Umowa o pracę
  • Portal pracownika
  • Karta sportowa
  • Szkolenie wstępne
  • Pakiet medyczny
  • Świetna atmosfera
  • Jasna ścieżka kariery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca blisko Ciebie