Specjalista ds. Rejestracji Czasu Pracy

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Małaszewiczach (woj. lubelskie) w obszarze Przewozów Towarowych.

Zakres obowiązków:
  • Monitorowanie poprawności harmonogramów czasu pracy w systemie elektronicznym
  • Monitorowanie prawidłowości logowań pracowników
  • Raportowanie niezgodności związanych z czasem pracy
  • Obsługa administracyjna pracowników
  • Obsługa systemu planistycznego
Kwalifikacje:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość kodeksu pracy z zakresu czasu pracy
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność szybkiego przyswajania aplikacji komputerowych
  • Mile widziana znajomość j. rosyjskiego
  • Komunikatywność, otwartość oraz orientacja na klienta
Oferujemy:
  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy Językowe
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą
  • Zapomogi na Święta Wielkanocne i Boże Narodzenie