Specjalista ds płac i kadr

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0769
OBOWIĄZKI:
sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnianiemprowadzenie akt osobowych i pozostałej dokumentacji kadrowej,naliczanie urlopów, rozliczanie czasu pracy, sporządzanie list płac, naliczenie poszczególnych składników wynagrodzeń, obciążeń, potrąceń, zasiłkówsporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON, PIT.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: KADRY I PŁACE Z OBSŁUGĄ PROGRAMU PŁATNIK
Uprawnienia: Obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość programów kadrowo-płacowych, (mile widziana znajomość programu COMPARCH OPITMA płace i kadry)[Umiejętność 1] : znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych, praktyczne doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku płace[Inne] : Rzetelność, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie