Specjalista ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/21/2877
OBOWIĄZKI:
- Obsługa klientów firmy.- Obsługa systemów sklepowych.- Diagnozowanie i naprawianie problemów zgłaszanych przez klientów.- Ustawianie konfiguracji w panelach sklepowych klientów.- Odpowiadanie na wiadomości ze skrzynki e-mailowej.- Współpraca z innymi działami firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: obsługa programu WordPress
Uprawnienia: wiedza z zakresu HTML, CSS

Wymagania inne:

Pracownikom zapewniamy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz możliwość rozwoju umiejętności z zakresu obsługi branży e-commerce. Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego współfinansowanego przez pracodawcę.

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu