Specjalista ds. Marketingu

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. z siedzibą Spółki w Łukowie

poszukują pracownika na stanowisko:

Zadania:
  • odpowiedzialność za budowę i realizację strategii marketingowej grupy marek wraz ze strategią komunikacyjną;
  • wdrażanie działań ukierunkowanych na efektywne wprowadzenia na rynek nowych produktów;
  • analiza efektywności prowadzonych działań promocyjnych i komunikacyjnych oraz nadzór nad budżetem;
  • odpowiedzialność za prowadzenie badań marketingowych;
  • współpraca z pozostałymi działami firmy (w szczególności z działem sprzedaży) oraz z agencjami marketingowymi;
  • monitoring i analiza działań rynkowych konkurencji.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża FMCG);
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: marketing, zarządzanie);
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów wizerunkowych marki;
  • wysokie kompetencje analityczne oraz umiejętność strategicznego myślenia w codziennej pracy;
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość programów graficznych;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej, ciągle rozwijającej się organizacji;
  • realny wpływ na kierunki rozwoju firmy poprzez udział w strategicznych projektach;
  • pracę na samodzielnym stanowisku;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz narzędzia pracy;
  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach.