Specjalista ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1090
OBOWIĄZKI:
- wprowadzanie dokumentów do programu księgowego- prowadzenie rejestrów VAT- księgowanie dokumentów: pełna księgowość (księgi rachunkowe)- sporządzanie list płac, naliczenie poszczególnych składników - wynagrodzeń, obciążeń, potrąceń, zasiłków- prowadzenie kartotek pracowniczych- prowadzenie rozliczeń z ZUS- sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PIT
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B
Uprawnienia: rozliczanie ZUS
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: Obsługa arkusza kalkulacyjnego EXCEL
Uprawnienia: obsługa programów kadrowo - płacowych
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Obsługa programu Płatnik

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie