Specjalista ds księgowości i rachunkowości

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0770
OBOWIĄZKI:
Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego. Prowadzenie rejestrów VAT. Księgowanie dokumentów (podatkowa książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość).Sporządzenie deklaracji podatkowych.Sporządzanie sprawozdań finansowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Obsługa komputera i urządzeń biurowych
Uprawnienia: Znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
Uprawnienia: sporządzanie rozliczeń podatkowych CIT, PIT, VAT

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość programów księgowych, (mile widziana znajomość programu COMPARCH OPITMA )[Umiejętność 1] : praktyczne doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie