Specjalista ds. handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/0024
OBOWIĄZKI:
Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało pozyskiwanie nowych kontrahentów zagranicznych oraz kontynuacja współpracy z dotychczasowymi. Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy. Organizacja transportu, współpraca z firmami spedycyjnymi. Przygotowywanie dokumentów handlowych i celnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność
Uprawnienia: dobra znajomość pakietu MS Office, E-Mail

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Mile widziana znajomość programu "sage symfonia".[Umiejętność 1] : Ogólna znajomość zagadnień handlu zagranicznego. Doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- telefoniczny: 82-564 74 05- można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: office@kam-pol.pl Z wybranymi kandydatami pracodawca ustali termin spotkania w sprawie pracy.

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie