Specjalista ds. handlowych

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Małaszewicze Duże
Numer: StPr/24/0594
OBOWIĄZKI:
definiowanie potrzeb przewozowych i pozyskiwanie klientów na rynku krajowym i międzynarodowym, planowanie i sprzedaż usług przewozowych, spedycyjnych i celnych, sporządzanie i wykonywanie umów z kontrahentami z krajów WNP, sporządzanie i wykonywanie umów z podwykonawcami z krajów WNP, opracowywanie usług ofert przewozowych, spedycyjnych, analiza struktury przewozów i opracowywanie wniosków itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik handlowiec* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Małaszewicze Duże

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej