Specjalista ds. BHP

Ogłoszenie numer: 4065981, z dnia 2020-12-31

Klient portalu Praca.pl

zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Biała Podlaska, Lublin

Opis stanowiska

  • Organizowanie i realizacja szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP dla pracowników (w tym dla kadry kierowniczej) oraz prowadzenie dokumentacji szkoleniowej
  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP i PPOŻ
  • Przeprowadzanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • Opracowywanie i wdrażanie wewnętrznych procedur i instrukcji w zakresie BHP i PPOŻ
  • Organizacja i udział w pracach Komisji BHP
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych
  • Aktywny udział w kontrolach PIP oraz reprezentowanie pracodawcy przed organami kontroli BHP
  • Inicjowanie i aktywny udział w działaniach z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa pracowników

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP
  • Min 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty w obszarze BHP
  • Bardzo dobra znajomość przepisów i norm z zakresu bezpieczeństwa PPOŻ i BHP
  • Umiejętność pracy w zespole szkoleniowym
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Rzetelność i odpowiedzialność w realizacji zadań

Oferujemy

  • Pracę w wiodącej na rynku firmie finansowej
  • Elastyczną formę współpracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej