Specjalista ds. akpia (aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki)

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/21/1008
OBOWIĄZKI:
- administracja i nadzór oraz rozwój przemysłowych systemów AKPiA oczyszczalni ścieków,- analiza i rozwiązanie problemów związanych z AKPIA /mile widziane informatycznych,- współpraca z przedstawicielami producentów sprzętu w zakresie jego naprawy, serwisowania, wymiany, modernizacji,- usuwanie awarii natury AKPiA /mile widziana również informatycznych,- tworzenie i utrzymanie dokumentacji,- znajomość produktów firmy SIEMENS, E+H, HACH,- znajomość programu narzędziowego SCADA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Automatyka, robotyka, informatyka
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość architektury systemów PLC/HMI/SCADA
Uprawnienia: dobra znajomość Microsoft Windows i pakietu Microsoft Office
Uprawnienia: znajomość protokołów przemysłowych (Profibus/Profinet/Modbus)
Uprawnienia: znajomość podstaw budowy przemysłowych sieci komunikacyjnych (Ethernet/RS-232/RS-485)
Uprawnienia: wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
Uprawnienia: znajomość zagadnień sieciowych i umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (Switching/Routing)

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC Siemens, obsługi i tworzenia aplikacji w oprogramowaniu narzędziowym SCADA. Potwierdzone doświadczenie zawodowe w branży będzie atutem.

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu