Specjalista do spraw transportu międzynarodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/20/1715
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta w zakresie dokumentów transportowych w różnych rodzajach transportu, rozwiązywanie problemów i regularna komunikacja z urzędami celnymi innymi administracjami krajowymi, rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zagranicznymi, zarządzanie obiegiem dokumentów w aplikacji internetowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy do spraw transportu
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

obsługa pakietu Office, mile widziane doświadczenie w branży TSL, mile widziana znajomość innych języków obcych

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 100 - 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej