Specjalista do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/21/2561
OBOWIĄZKI:

opiekun klientów z Rosji, Białorusi, Litwy; przedstawianie nowych ofert handlowych związanych z poszerzeniem oferty; wystawianie faktur; dbanie o relacje z klientem; sprzedaż elementów przeznaczonych do produkcji sufitów napinanych według wymagań klientów (odpowiedni rozmiar, kolor, materiał, elementy mocujące, rodzaj naświetlenia, lub grafika wybrana przez klienta).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

obsługa komputera - exel, word; standardy księgowości komputerowej z wykorzystaniem programu Comarch ERP Optima

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej