Specjalista do spraw obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/21/0284
OBOWIĄZKI:
sprzedaż usług serwisu pojazdów ciężarowych, obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, planowanie prac zgodnie z potencjałem warsztatu, wypisywanie zleceń napraw, wystawianie dokumentów sprzedaży(godziny pracy 8-16)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

znajomość rynku i specyfiki branży motoryzacyjnej, znajomość budowy pojazdu ciężarowego, umiejętność budowania efektywnych relacji handlowych, umiejętności negocjacyjne, pracowitość, sumienność, min. 2 lata doświadczenia w dziale obsługi klienta, znajomość j. rosyjskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej