Specjalista do spraw kontroli jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju
Miejsce pracy: Hedwiżyn
Numer: StPr/21/0102
OBOWIĄZKI:
nadzór nad jakością procesu produkcyjnego, zapobieganie nieprawidłowościom związanym z jakością produktu, podejmowanie decyzji dotyczących jakości komponentów i wyrobów gotowych, udział w audytach, współpraca z działem produkcji i innymi działami, wypelnianie dokumentacji i raportów, przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista kontroli jakości (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wzmagane 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku w branży spożywczej, wymagana biegła obsługa komputera (pakiet MS Office: Word i Excel) oraz urządzeń biurowych, wymagana umiejętność egzekwowania i przestrzegania ustaleń, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Hedwiżyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 563,25 - 4 839,28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju